HAKKIMIZDA


hakkımızda

     1991 yılında kurulan ve matbaa sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Mega Basım olarak 30 yılı aşan tecrübemizi de arkamıza alarak karton ambalaj sektörüne yatırım yaptık.

 

     Mega Print Pack olarak, İstanbul’da bulunan 15.000 m² üretim tesisimizde gelişmiş teknolojik alt yapımız ile gıda, kozmetik, fast food sektörlerine özel olarak hazırladığımız karton ambalaj, kağıt çanta ve kese kağıtlarını içeren geniş ürün yelpazemizle kişiye özel çözümler üretiyoruz. 30 yılı aşan matbaa tecrübemiz ile üretim tesisimizde istenilen renk ve ebatta baskılı ve baskısız karton kutu çeşitleri, hamburger kutusu, patates kutusu, çikolata kutusu, parfüm kutusu gibi birçok farklı ofset kutu modellerini uygun fiyat politikamız ile müşterilerimize sunuyoruz. Kraft çanta ve poşet modelleri; burgu ve flat saplı kraft çanta, kare dipli ve dipsiz kese kağıdı çeşitleri uzman kadromuz tarafından titizlikle üretilir ve müşterinin istediği tarihte teslim edilir.

 

     Kondu Grup olarak; bünyemizde 9 marka, 400’ü aşkın personel ve İstanbul’da 2 farklı tesiste 25.000 m² kapalı alanımız ile hizmet vermekteyiz. Grubumuzun lokomotif şirketi olan Mega Basım, yenilikleri ile matbaa sektörüne yön vermektedir. Yurt içinde Pasifik Ofset ve yurt dışında Avea Basım ile yayıncılık sektörünün önemli oyuncularından biridir. Dünya markalarına ancak kaliteyle hizmet edilebileceğinin bilincinde olan şirketimiz, üretiminin %65’ini ihraç etmekte ve 35 farklı dünya ülkesine hizmet kalitesini taşımaktadır.

 

     Başarımızın sırrı sadece uzmanlığımız veya kaliteye olan güçlü bağımızdan değil, aynı zamanda insanlara olan güvenimizden de kaynaklanmaktadır. Yeni iş alanımıza yaptığımız önemli yatırımlarla, kaliteden ve mükemmellikten ödün vermeden ihtiyaçlarınıza uygun ambalaj çözümleri sunuyoruz.

 

 

Müşteri Memnunsa, Dünya Memnundur…

English