Burgu Saplı Kraft Çanta


 

Naturel beyaz, ekstra beyaz geri dönüştürülmemiş ve kahverengi geri dönüştürülmüş veya dönmüştürülmemiş liflerden elde edilmiş  kağıtlardan yapılmaktadır. Kağıt gramajı 70 – 120 gram / metrekare aralığındadır.

4 renge kadar logolu veya zemin baskı uygulamalı yapılabilir. Üretilebilen ebatlar maksimum 55 cm genişliğinde ve 62 cm uzunluğundadır.

Fiyat teklifi için tıklayın

Kare Dipli Kese Kağıdı


 

Uzman kadromuz tarafından 50 ve 130 gr/m2 kağıtlara in-line olarak 4 renk baskılı veya baskısız kare dipli kese kağıdı üretilmektedir. Üretilebilen ebatlar maksimum 20 cm genişliğinde ve 37 cm uzunluğundadır.

Fiyat teklifi için tııklayın

Dipsiz Kese Kağıdı


 

Tesisimizde 40 ve 80 gr/m2 kağıtlara in-line olarak 4 renk baskılı ve baskısız v tabanlı yani dipsiz kese kağıdı üretilmektedir. Üretilebilen ebatlar maksimum 24 cm genişliğinde ve 44 cm uzunluğundadır.

Fiyat teklifi için tıklayın

Pencereli Kese Kağıdı


 

Gıda temasına uygun malzemelerden unlu mamul gibi ürünlerin taşınması ve saklanması için kullanılır. Üretilebilen ebatlar maksimum 24 cm genişliğinde ve 44 cm uzunluğundadır.

Fiyat teklifi için tıklayın

Flat Saplı Kraft Çanta


 

Naturel beyaz, ekstra beyaz geri dönüştürülmemiş ve kahverengi geri dönüştürülmüş veya  dönmüştürülmemiş liflerden elde edilmiş  kağıtlardan yapılmaktadır. Kağıt gramajı 70 – 120 gram / metrekare aralığındadır. 4 renge kadar logolu veya zemin baskı uygulamalı yapılabilir. Üretilebilen ebatlar maksimum 45 cm genişliğinde ve 52 cm uzunluğundadır.

Fiyat teklifi için tıklayın
English